Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GREDER, Ulf (född 1949): Frukost i det gröna, signerad och numrerad Ulf Greder 57/360, färglitografi, bildmått 40/32 cm

256763

2014-07-22