Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Havsörn (Gillöga)", signerad Roland S, numrerad 308/350, färglitografi, bildmått 28x41 cm

256764

2014-07-22