Tenntallrikar

Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar
Tenntallrikar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, TALLRIKAR 3 st, 17/1800-tal, tenn, 1 märkt Jacob Boshart, samt 2 st med krönta alliansvapen

skador

256772

2014-07-20