Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Folksamhuset i Stockholm, signerad Stig Claesson, färglitografi, 14/100, 53x42 cm

256774

2014-07-22