Sonja Eriksson oljemålning

Sonja Eriksson oljemålning
Sonja Eriksson oljemålning
Sonja Eriksson oljemålning
Sonja Eriksson oljemålning
Sonja Eriksson oljemålning
Sonja Eriksson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIKSSON. Sonja (f 1920), Interiör med figurer, signerad och daterad Sonja Eriksson 73, olja på duk, 41x67 cm

256780

2014-07-22