Ture Malmberg oljemålning

Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALMBERG, Ture (Åland 1894-1968): "Kastellholmen" motiv från Åland , signerad och daterad T. Malmberg 1935, olja på duk, 35x50 cm

256782

2014-07-22