Gunnar Johnsson kompositioner

Gunnar Johnsson kompositioner
Gunnar Johnsson kompositioner
Gunnar Johnsson kompositioner
Gunnar Johnsson kompositioner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSSON, Gunnar (f. 1917-2007): 2 st., Kompositioner, signerade,blandteknik/olja på pannå, 15x98 resp. 19x68 cm

Ytskador

256784

2014-07-22