Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RINGNÉR, Enoch (1870-1967): Landskapsbild med hövolmar, signerad och daterad E Ringnér 1919, olja på pannå, 36x52 cm
256788
2014-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här