Enoch Ringnér

Enoch Ringnér
Enoch Ringnér
Enoch Ringnér
Enoch Ringnér

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): Landskapsbild med hövolmar, signerad och daterad E Ringnér 1919, olja på pannå, 36x52 cm

256788

2014-07-22