Ingela Palmertz färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALMERTZ, Ingela (född 1941): (2 st) Geometriska kompositioner, båda signerade Ingela Palmertz, numrerade 82/120 resp 82/140, 41x38 resp 41x38 cm

256795

2014-07-23