Ingela Palmertz färglitografi

Ingela Palmertz färglitografi
Ingela Palmertz färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALMERTZ, Ingela (född 1941): Geometrisk komposition, signerad och numrerad Ingela Palmertz 82/130, färglitografi 41x38 cm

256797

2014-07-23