Olle Bonniér färglitografi

Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi
Olle Bonniér färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, samt signerad och daterad i tryck OB -50, numrerad 108/115, färglitografi, bildstorlek 31x34,5 cm

Gulnader

256800

2014-07-22