Hans Viksten litografier
2014-07-22
256803
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): 2 st, "Desy och jag", "En Viksten", signerade Viksten 153/200 resp HC, litografier, 41x61 resp 34x45 cm