Hans Viksten litografier

Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier
Hans Viksten litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSTEN, Hans (1926-1987): 2 st, "Desy och jag", "En Viksten", signerade Viksten 153/200 resp HC, litografier, 41x61 resp 34x45 cm

256803

2014-07-22