Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): (6), ur "Vyer från Nigalsor", ursprungligen 7 st färglitografier, signerade K. A. Pehrson -75, 234/360, 21x27 vardera, ramade

Nr 5 saknas

256807

2014-07-22