Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): (6), ur "Vyer från Nigalsor", ursprungligen 7 st färglitografier, signerade K. A. Pehrson -75, 234/360, 21x27 vardera, ramade
Nr 5 saknas
256807
2014-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här