Hans Viksten akvarell

Hans Viksten akvarell
Hans Viksten akvarell
Hans Viksten akvarell
Hans Viksten akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Solsigill", signerad och daterad Viksten 75 Paris, akvarell på papper, 31x23 cm

256811

2014-07-22