Hans Viksten akvarell
Vollendet
2014-07-22
256813
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Totembild", signerad och daterad Viksten 87F, akvarell, 33x24 cm