Hans Viksten 2 tavlor

Hans Viksten 2 tavlor
Hans Viksten 2 tavlor
Hans Viksten 2 tavlor
Hans Viksten 2 tavlor
Hans Viksten 2 tavlor
Hans Viksten 2 tavlor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): 2 st, "Spelmansglädje", akvarell, signerad och daterad Viksten 87T, "Lövdungen", färglitografi, PT, signerad Viksten 78, med dedikation, 24x21 cm

256817

2014-07-22