PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

THELANDER, P. G. (född 1936): Lejon och pingvin, signerad och numrerad P.G. Thelander 24/50, etsning, delvis handkolorerad, ca 52x67 cm

Kuntoraportti

256827

Päivämäärä:

2014-07-23