PG Thelander etsning
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
THELANDER, P. G. (född 1936): Lejon och pingvin, signerad och numrerad P.G. Thelander 24/50, etsning, delvis handkolorerad, ca 52x67 cm
Kuntoraportti
256827
Päivämäärä:
2014-07-23