Bengt Landin litografi
Valmis
2014-07-23
256830
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med tupp, signerad och daterad Bengt Landin 1974, 66/85, färglitografi, bladmått 47x78,5 cm