Bengt Landin litografi

Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med tupp, signerad och daterad Bengt Landin 1974, 66/85, färglitografi, bladmått 47x78,5 cm

256830

2014-07-23