Philip von Schantz litografi
2014-07-24
256845
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vattenmeloner, signerad och daterad v. Schantz 85, P.T, färglitografi, ca 42x56 cm