Peter Dahl bok och litografi ur Fredmans epistlar
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans epistlar, bok i bibliofilupplaga, 1984, signerade och numrerad Peter Dahl 234/350, grönt skinnband i clothbox, den tillhörande litografien "Fredmans följe" medföljer
Ytslitage
256849
2014-07-23