Philip von Schantz litografi
2014-07-24
256851
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vättar, signerad v. Schantz 85, 117/150, färglitografi, ca 38x49 cm