Peter Dahl Fredmans epistlar

Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): (2) Fredmans epistel N:o 12 och 13, signerade Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm, oramade

256883

2014-07-25