Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): (2) Fredmans epistel N:o 12 och 13, signerade Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm, oramade
256883
2014-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här