Vinglas 1800-tal med guldkant

Vinglas 1800-tal med guldkant
Vinglas 1800-tal med guldkant
Vinglas 1800-tal med guldkant
Vinglas 1800-tal med guldkant

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINGLAS, 5 st, 1800-talets första hälft, dekor av guldkant, höjd ca 15 cm

3 av 5 glas något kantstötta, färgbortfall

256897

2014-07-21