Modell av örlogsfartyg 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1800-tal, märkt Rattlesnake, längd ca 60, höjd 48 cm

Diverse skador

256899

2014-07-21