P Eskilson oljemålning

P Eskilson oljemålning
P Eskilson oljemålning
P Eskilson oljemålning
P Eskilson oljemålning
P Eskilson oljemålning
P Eskilson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKILSON, Peter (1820-1872): Högläsning, signerad och daterad P. Eskilson 1852, olja på duk, 29x23,5 cm

Dubblerad, krackelerad, märken efter ramtryck

256900

2014-07-24