Oidentifierad konstnär
2014-07-24
256906
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Röd stuga bland björkar, otydligt signerad, pastell på papper, 27x36,5 cm
Mindre hål i pappret.