Glasservis Odelberg junior
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GLASSERVIS, 76 dlr, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av: 9 champagneglas, 6 vinglas, 6 sherryglas, 7 cocktailglas, 12 starkvinsglas, 5 snapsglas, 13 selterglas, 6 grogglas, 6 whiskeyglas, 6 vitvinsglas i grön färg
Ngn enstaka obetydlig nagg
256908
2014-08-01