Rosenthal matservis med guldkant
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 55 dlr , porslin, Rosenthal, bestående av: 13 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 sopptallrikar, såsskål, 1+2 serveringsfat, 2 skålfat, dekor av förgylld bård av löpande hund
Bruksslitage
256911
2014-07-21