Albert Engström akvarell

Albert Engström akvarell
Albert Engström akvarell
Albert Engström akvarell
Albert Engström akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Yngling med slokhatt, blyertssignerad Albert Engström, akvarell, ca 19x14,5 cm
Enligt uppgift är den avporträtterade ynglingen Fridtjof Nansen

256917

2014-07-24