Carl Larsson Suzanne och Gunlög

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm

Ramskada samt trasigt glas.

256919

2014-07-24