Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RINGQVIST, Bernt (1917-1966): Dryckesbröder, monogramsignerad och daterad BR 40, olja på pannå, ca 33,5x29,5 cm
256923
2014-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här