Buddha porslin Kina

Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina
Buddha porslin Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, 1900/2000-tal, skrattande Buddha, stämpelsignerad Zeng Long Sheng, höjd 26 cm

256927

2014-07-22