Broscher och armband 1800-tal med granater

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROCHER, 2 st, granater och delvis förgyllt silver, ARMBAND, delvis förgyllt silver med dekorstenar i svart och klart

En brosch saknar delar och granater

256929

2014-07-22