Dockmöbler

Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKMÖBLER, 7 st, 1800-talets slut, bestående av hörnhylla, byrå, soffa, gungstol, stol, pelarbord, spegelbyrå, kandelaber i tenn samt matta medföljer

Stolen saknar ryggbricka, bruksslitage

256931

2014-07-29