Dockmöbler
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKMÖBLER, 7 st, 1800-talets slut, bestående av hörnhylla, byrå, soffa, gungstol, stol, pelarbord, spegelbyrå, kandelaber i tenn samt matta medföljer
Stolen saknar ryggbricka, bruksslitage
256931
2014-07-29