Taburetter bonat lövträ

Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ
Taburetter bonat lövträ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, bonat lövträ, sits i tvåfärgad sadelgjord, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

256935

2014-07-22