Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérad i palisander, Danmark, på kromade ben, invändigt med hyllplan samt dokumentfack, höd 95, 114x53 cm
Solblekt, slitage, nyckel saknas
256944
2014-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här