Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, björk, skiva fanerad i masurbjörk, märkt "Per Rydén Nybro", höjd 58, 112x112 cm
Smärre slitage
256954
2014-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här