Vas Wilhelm Kåge Argenta

Vas Wilhelm Kåge Argenta
Vas Wilhelm Kåge Argenta
Vas Wilhelm Kåge Argenta
Vas Wilhelm Kåge Argenta
Vas Wilhelm Kåge Argenta
Vas Wilhelm Kåge Argenta

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Argenta, målad silverdekor, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 1079 III s, höjd ca 18,5 cm

Krackelyrer

256980

2014-07-22