Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, sent 1800-tal, barockstil, förgylld brons, höjd 33 cm

Gängliga, slitage, skador

256994

2014-07-23