Trädgårdsurna betong

Trädgårdsurna betong
Trädgårdsurna betong
Trädgårdsurna betong
Trädgårdsurna betong
Trädgårdsurna betong
Trädgårdsurna betong

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, betong, 1900-tal, bukig form med åsar, höjd 34, innerdiameter ca 46 ytterdiameter 59 cm

Bruksslitage, fläckar

257000

2014-07-24