Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKÄNKSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, beslag av hamrad koppar, höjd ca 210, 136x53 cm
Ytskador, sprickor, nyckel finns (skåpdörrar går ej att låsa).
257002
2014-07-23