Skänkskåp jugend

Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, beslag av hamrad koppar, höjd ca 210, 136x53 cm

Ytskador, sprickor, nyckel finns (skåpdörrar går ej att låsa).

257002

2014-07-23