Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-talets senare del, bemålad i ljusgrått, hylla med byxhängare, skohylla, höjd ca 106 cm

Slitage

257003

2014-07-24