Allmoge Hörnskåp

Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp
Allmoge Hörnskåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP på benställning, allmoge, daterad 1786, polykromt bemålad, höjd 157, djup 54 cm

Senare bemålning, slitage

257015

2014-07-30