Stolar senbarock
2014-07-23
257039
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, senbarock, 1700-talets första hälft, troligen stockholmstrakten
Lagningar, slitage