Bengt Berglund tavla i emalj

Bengt Berglund tavla i emalj
Bengt Berglund tavla i emalj
Bengt Berglund tavla i emalj
Bengt Berglund tavla i emalj
Bengt Berglund tavla i emalj
Bengt Berglund tavla i emalj

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

BERGLUND, Bengt (född 1936): Komposition i grönt, signerad och daterad B.Berglund -62, Gustavsberg, emalj, 41x85 cm

Ytskador

257049

2014-07-25