Elli Hemberg blandteknik
2014-07-23
257060
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEMBERG, Elli (1896-1994): Komposition, signerad och daterad EH -67, blandteknik, bladstorlek 24,5x16 cm