Skrivbord med rullklaff gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, inbyggd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 117, 186x80 cm

Slitage, nyckel saknas till låda

257062

2014-07-23