Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, inbyggd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 117, 186x80 cm
Slitage, nyckel saknas till låda
257062
2014-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här