Bägare i silver religiösa motiv

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÄGARE, silver, rik reliefdekor med religiösa scener, invändigt förgylld, Frankrike 1800-talets mitt, höjd 31 cm, vikt ca 500 g

257072

2014-07-23