Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i teak, Danmark, ett par skåpsluckor med bakomliggande inredning, märkta "Furnituremakers quality control Danish", höjd 67, 138x43 cm
Ytskador, repor
257074
2014-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här